Kedim Sürekli Kusuyor

Zumu

Merhaba, 3 yaşında dişi kısırlaştırılmış british short hair kedim pazartesi 10 saatlik bir yolculuk yaptı. (Uçak + tren) ilk gün gayet iyiydi. İkinci gün yani dün akşam kusmaya başladı. Dünden bu ana kadar toplam 5 kere kustu ve dünden bu yana iştahsız ve neşesiz. Bir gün önce bir tane çekirdeksiz zeytin yemişti onu da çıkardı. Kakası da normale göre biraz daha koyu renk ve az. Sizce neden olabilir?

2 CEVAP

aslihan_e

Hava değişimi yüzünden bağışıklığı düşüp hasta olmuş olabilir. Onu veterinere götürmeden ne olduğunu çözmeniz çok zor.

Mini2019

kesinlikle yol stresinden olmuştur. stres bağışıklığı baskılamıştır ve bir yerde sorun yaratmıştır. kusma önleyici verip yiyorsa bekleyip duruma bakmak lazım..