Kedim Dogurdu Diger Yavrulara Gore Daha Zayif Ve Zor Gelisen Bir Yavru Var Acıl!

Viomann

Kedim 1 hafta once dogurdu yavrular cok iyi gelisti ama bir tanesi digerlerine gore zayif daha yeni dogmus gibi ne yapmaliyim memeye tutuyoruz ve ekstradan kedi sutu veriyorum ama bu yavru daha gec gelisiyor ne yapmaliyim?

10 CEVAP

ursaminor

Kedi yavrusu değil de insan yavrusu olsalardı ne yapardınız?

Aslında sorunun cevabını kendiniz de biliyorsunuz... Veterinerin kendisine bile sorsanız, muayene etmeden yanıt veremez size.

Yavru ölmesin demişsiniz serzeniş gibi. Üzülüyorum böyle mesajlar görünce. Elimizden ne gelebilir ki buradan ekranların başından. Ama biz size diyelim bunu... Yavru ölmesin... Lütfen ilgilenip gerekli sorumluluğu alın. Umarım çok geç olmamıştır.

grghhhggy7

veterinere götürün

grghhhggy7

ve ilk yavru mu kaç tane doğurdu

Viomann

Acil cevaplar lutfen yavru olmesin

Viomann

Acil cevaplar lutfen yavru olmesin

lamiaaslan123

veteriner.

Derdedermanim

Belki zayıf kaldığı için iyi ememiyor takviye gerekiyor araştırılması lazım.

Roza23

Bi yavrunun az gelişmesi normal. Ben de baktım oyle ve gayet sağlıkçılar masallah. Annesinden sütünü emmeye devam etsin siz de takviye yapın. Tabi durumunuz varsa veteriner hekim muthis çözüm olur

Roza23

Bi yavrunun az gelişmesi normal. Ben de baktım oyle ve gayet sağlıkçılar masallah. Annesinden sütünü emmeye devam etsin siz de takviye yapın. Tabi durumunuz varsa veteriner hekim muthis çözüm olur

crnertt

Benim bebeklerimden biri çok küçüktü diğerlerinin yarısı kadardı bebekken ama şuan hepsinden de büyük merak etmeyin ama veteriner bi görse iyi olur siz götürmeyin eve gelebiliyo bazı veterinerler anne kedi için çok panik bi durum olabilir yavruyu reddetme ihtimali bile olabilir