Kedimin Kum Kabına Tuvaletini Yapmıyor

3 gün önce bulunduğu odayi değiştirmek zorunda kaldık bu yüzden kum kabini banyoya taşıdım banyo ile kaldığı oda birbirine yakındı bu yüzden ilk önce koridora çıkardım kabini kademe kademe banyoya tasirim dedim fakat hicbisekilde 1 gün boyunca tuvaletini yapmadi daha sonra banyoya koydum kabı aynı şekilde koklattim içeri bı kaç kez soktum fakat aynı yine yapmıyor ben zorlarsam kucağıma alıp defalarca getirdikten sonra zarla zorla 2 kez küçük tuvaletini bir kezde büyük tuvaletini yaptırabildim napacagimi bilmiyorum lütfen yardımcı olun

1 CEVAP

atesco

bir süre sonra yapıyorlar banyonun kapısı açık olsun tuvaletiğn de kapağını çıkartın başta nazlanabiliyorlar