Biofeline Mi ? Vets Plus Mi?

Mehmet163727

Anket

Biofeline
(3 oy)
Vetsplus
(0 oy)
Toplam (3 oy)

Arkadaşlar kedimin dün idrar yapamadığını farkettim veterinere gittiğimizde röntgen çekildi ve idrar kesesinin dolu olduğu tespit edildi sonda takılacakken idrar kesesini bir anda boşalttı sonda takılmaya gerek kalmadı. İlaçları da yapıldı devamında bu tarz problemler yaşamamak adına üriner sistem tableti düşünüyorum. Şuan Nd tropical selection tavuklu kısır kedi maması kullanıyoruz. Mamayı 2 aydır kullandığımız için mama değişikliği düşünmüyorum.
İçeriklerden pek anlamadığım için sizlere sormak istedim.
Biofeline urinary+d tablet mi
Yoksa vets plus üriner sistem destekleyici tablet mi ?

3 CEVAP

HepsiPati

Bio ürinamin tableti tavsiye ederim. Diğerlerinin etkinliğini bilmiyorum. Tavsiyem alışveriş sitelerin de yorumları okuyun. Geçmiş olsun. Üriner mama kullanmanızı tavsiye ederim.

Cennet29

Veteriner üriner mama önerdi mi? Bu tarz durumlarda üriner mama kullanmak daha iyi olabiliyor.

Mehmet163727

Veteriner mama geçişinde bulunmamamızı istedi ama daha bu mamayı 2 aydır kullanıyoruz değişim için 2 ay erken diye vazgeçtik üriner sistem desteği alacağız