İltihapli Yara

livicarmen

kedimde iltihapli yara cikti antibiyotik igne yaptilar bu surecten gecmis kisiler bilgi verebilir mi ne yapmam lazim onerileriniz var mi cok onemli bir konu mu

3 CEVAP

livicarmen

iltihabini sıktıktan sonra animal health spreyini sıkıyorum veteriner bunu yapmami soyledi sadece

livicarmen

lutfen bilgi verir misiniz sikmam gerekiyor mu icinde iltihap sertlesmis ne yapmam lazim

Mini2019

merhaba. evet deri altındaki iltihap sıkılır. Kedimde hiç olmadı ama köpeğimde başıma geldi. sıkıp akıtmak gerekiyor. antibiyotiğe devam etmelisiniz.