Insandan Hayvana

Susamsusi

Arkadaslar merhaba. Öyle bi durum olduğu için değil ama merak ettigim icin soruyorum. Diyelim çocuk kizil kizamik vs bulasici bi hastalik geçiriyor bu kediye de geçer mi

4 CEVAP

suercn

Hayır geçmez çünkü kedinin kapamayacagi bir hastalık türüdür onlar yüzüne öksürük ve hapsuruk olursa grip kapabilir

Elifoo

İnsandan hayvana gecebilecek 3-4 tane hastalik var internette arastirip gorebilirsiniz :) grip kizamik vb hastaliklar kedinize gecmez rahat rahat mincirabilirsiniz :)

bufi43

Teşekkürler cevaplariniz icin :)

bufi43

Ben de aynı sorunu yasiyorum da