Bu Mama Sizce Nasıl

Arkadaşlar içerik konusunda çok bilgili değilim bu mamayi analizleyip yorumlarsanız çok sevinirim kararsız kaldım fiyatı da oldukça uygun geldi teşekkürler:)
http://www.*********.com/instinct-originals-chicken-tavuk-etli-tahilsiz-kedi-mamasi-55-kg

2 CEVAP

Kjw

Almayı çok istediğim ama içeriklerinden dolayı alamadığım mama Somon ve Tavşanlı olanı denemek isterdim fakat Türkiye'ye gelmiyor....Sürekli aldığım yaş mamaları bile artık yok,kedim bayılıyordu...Özellikle Tavşan ve Geyik etli olanları çok seviyordu...Bilseydim alır stok yapardım ama SKT olarak Ekim Aralık ayları vardı son aldıklarımda o yüzden fazla almamıştım,yakın tarih demek çok uzun süre önce üretim demek...Belki yeniden bir orta yol bulunurda tekrar gelir...Şimdilik beklemece...

dollfacepersian

Bence çok ve Türkiye'de satılan en iyi mama olduğunu söylüyor benden bilgili arkadaşlarım. Bütçeniz yeterli ise kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Ben ördekli hindili olanı almayı düşünüyordum kedimde tavuk alerjisi olduğu için fakat onun içinde tavuk var maalesef. Yabancı sitesine baktım ve tavşanlı gibi birçok çeşitleri var fakat Türkiye'ye getirilmiyor. Ayrıca Türkiye distribütöründe sorun var diye biliyorum. Yaş mamalarının uzun zamandır stoktarda olmamasının sebebi buymuş, umarım distribütör sorunu çözülür ve bize tüm çeşitler gelir