Hills Ve Virbac

Realbadvroken

Böbrek maması kullanıyorduk hills markalı ama bulunduğum yerde yok şuan mecburen bittiği için böbrek maması acilen almam lazım virbac böbrek maması var burada içerikleri hemen hemen aynı mi degissem olumsuz bı etki eder mi

5 CEVAP

Cemalchief

Virbac icerik olarak daha güzel mamadır, bir sorun yasamazsiniz. Bizde Dermataology support serisini kullanmistik cok fsydali geldi

Ketonmanya

Merhabalar.

Daha 2 hafta önce hipoalerjenik kedi mamasına geçtik, hekimimize biz de aynı soruyu sorduk. Kendisinden aldığımız cevabı aynen aktarıyorum: "Özel beslenme mamaları, kademeli geçiş gerektirmez genelde. Çünkü mama değişimini ne kadar çabuk yaparsak kendisine iyi gelmeyen mamadan o kadar çabuk kurtulmuş oluruz. Mama değişiminden kaynaklanan ishal durumunu bu tarz tedavi amaçlı mamalarda çok nadiren yaşarız, olduğunda da çok kısa sürede kendiliğinden geçer zaten."

Biz N&D düşük tahıllı balıklı kısır kedi mamasından Proplan'ın hipoalerjenik mamasına bir anda geçtik. Yılbaşı günü Proplan mamaları bitip bulabildiğimiz tek açık klinikte de Proplan bulamayınca Virbac almak zorunda kaldık, onu da Proplan'la karıştırmadan verdik çünkü mamaları tamamen bitmişti. İki geçişte de iki kedimizde de ishal durumu yaşamadık.

Bol patili günler dilerim.

yaaamur

hiç düşünmeden virbac geçebilirsiniz içeriği mükemmel bir mama serisi 🌸🌸

Cennet29

Keşke imkanım olsa virbac kullanırım hiç düşünmeden. Alınabilecek en iyi mama bence

Emirrckr

Direkt Virbac’a geçebilirsiniz bence.