Kedimin Karnı Şiş Ve Kakasını Yapmıyor

zehlal

kedim 1 haftadır veterinerde tedavi görüyor ama henüz iyileşemedi. kabız olduğu için 2 gün ishal yapıcı şurup içirdiler ondan sonra karnı şişmeye başladı kakasını da hala yapmamaya devam etti. dün lavman yaptılar çok az kakasını yaptı ama bugün hala çok halsiz ve hiçbir şey yemiyor günlerdir aynı yardımcı olun lütfen

2 CEVAP

aslihan_e

Çorbalık diye satılan tavuğun kuyruğa yakın bölümlerinden haşlayın, uzun süre haşlayın ki yağı çıksın iyice, ılıyınca yağı üste çıkıyor, üst kısımlarından alarak bir kase şırınga ile içirin. Doydum dese de içirmeye devam edin. Benim hiçbir şekilde kabızlığı geçmeyen, kakaya çıkamayan kedimin o şekilde geçmişti. Hatta ishal oldu ama kabızlık sonrası ishal normalmiş genelde.

zehlal

tamamdır çok teşekkür ederiz hemen deneyeceğiz inşallah işe yarar