Antibiyotik İğne Sonrası Halsizlik

kimyonesra

Kedim enfeksiyon kapmış, dün antibiyotik iğne yapılmıştı. Dün yemek yedikten birkaç saat sonra kustuğu için bugün antibiyotik iğne yanında bie de mide koruyucu iğnesi yapıldı. Şu an halsizliği var üzerinde. Bu normal mi acaba antibiyotik sonrası halsizlik olur mu

2 CEVAP

somnium

ah, çok geçmiş olsun. ve evet, antibiyotik sonrası halsizlik oluyor. hatta benim kedim, serum aldığında ve vitamin iğnesi olduğunda 8 saat sonra kendine gelebilmişti. ki vurulduğu antibiyotiğe göre-ağırlığı, etkisi- değişiyor. bu yüzden endişelenmeyin, gözetim altında tutun. çok geçmiş olsun.

kimyonesra

Çok teşekkür ederim.