Kedimin Sorunu Ne

yarengur05

Daha önce buraya bir kaç kez daha yazmıştım. Kedimin çok saldırgan olduğunu sürekli yüzümüze atladığını.Ne yaparsak yapalım yüzümüze atlamayı bırakmadı. Bugünde annemin yüzüne atladı tırnağını geçirdi. Az kalsın gözüne gelicekti. Evdeki herkes kediden korkmaya başladı. Yakında erasmustan ablam dönücek ve kedinin bu hareketlerini duyunca ben bu kediyle aynı evde duramam demeye başladı. Bende benim suratıma atladığından sonra ablamın odasında uyumaya başlamıştım. Neden böyle yapıyor bi nedeni olabilir mi? Nasıl bırakabilir bu hareketi yardım edin lütfen.

3 CEVAP

MiyaveSimba

Öncelikle sakinleştirici malt kullanabilirsiniz. Kediniz bişeylerden korkmuşta olabilir. Belli bir süre mesafeli olmanızı öneririm, o sevilmek istediği zaman sevin, istemediği zaman ise ilgilenmeyin

lg23

Kediyi kısırlaştırın. Belli bir süre üstüne gitmeyin, sevilmek istediğinde ona göre hareket edin.

yarengur05

Daha 4 aylık