Tüy Maltı Önerisi

munevver_leo

Merhaba arkadaşlar, kedime tüy maltı olarak trixie kullanıyodum ama yememeye başladı bende gimcat e geçtim onuda sevmedi. Kedilerinizin sevdiği ve etkili tüy maltı önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

13 CEVAP

MiyaveSimba

VetPrive, veteriner önerili bir marka bide biofeline

mybabymars

Vetplus benimkine ishal yaptı maalesef

Betrayal

Benimkide yemiyor malti zoovital yiyordu ama en son galiba tekrar ondan alicam

Istina

petlebinin kendi markasi var vetplus o ii bizimki severek yiyor. ama yetersiz kalabilme durumu oluuor bazen. Bu durumda vet önerisi ile ayda 1kez 3gun ustuste kullanilan BoloVia macun var. Birde hergun kullanilan turden Oropharma macun var. saglikli olsun...

ozanesk

Suzi'nin hikayelerinde Bolovia görmüştüm, baya işe yarayan bir maltmış ama şu anki fiyatları inanılmaz saçma, en ucuz 540 lira gözüküyor ve sadece 50 gr :)

Versele Laga içerik olarak güzeldi, bakılabilir.

Uygun fiyatlı istiyorsanız ben Biofeline'den memnunum.

Vet’s plus denenebilir, kedim bayılıyor.

Arzbala

Benimki de gimcat ın en çok satan maltını yemiyor. Ama gimcatın peynirli olanına bayılıyor sadece onu yedirebiliyorum onu deneyebilirsiniz.

Ebru-c

Bizim kızlar aşırı seçiçi malt konusunda, şimdiye kadar birçok marka denedim ama en bayıla bayıla yedikleri gimcat. Haricinde zoovital güzel severek yiyorlar.

ZMerve

ben zoovital vetsplus biofeline denedim hiç birini sevmedi sadece gimcat yiyor

skyjeune

İçeriklerine bakın.trixie aslında çok güzel malt orani açısından ve şeker yok..beaphar var o da iyidir.hollanda

Vet’s plus denenebilir, kedim bayılıyor.

munevver_leo

Hepinize önerileriniz için çok teşekkür ederim. Şu an tablet olarak kullanıyorum ama onu da istemiyor. Dediğiniz markaları deneyeceğim.