İlginç Ve Kötü Bir Şey Oldu

duman2707

Arkadaşlar kedim kaka yapmış ve bi kısmı poposuna yapışmış uzun tüylü olduğu için
Bende mendille birkaç sefer almaya çalıştım son sefer de yanlışlıkla testislerini çekmişim hiç hesap edemedim hafifte çekmiş olsam canı yanmış olsa gerek ki baya bi bağırdı şimdi sakinledi herhangi bi problem belirtisi göstermiyor ama sorun olmuş mudur bi ton kötü senaryo ürettim veterinere götürmeme gerek var mı?

8 CEVAP

Emirrckr

Ahh çok canı yanmıştır,
Problem yoksa ve huzursuz değilse bir şey olduğunu sanmıyorum,
Yine de gözlemlersiniz.
Bence veterinerlik bir durum yok ama isterseniz hekiminize yazın o daha net bilgi verir.
Burda biz içinizi rahatlatmak dışında bir şey yapamayız haliyle :))

Fistik23

Okurken benim canım yandı elle bir kontrol edin morarma elleyince ağrı var mı diye

Ezgiiguler

Merhaba sanırım duman benim kızımın cinsinden british longhair. Benim kedimde de öyle popoya kaka bulaşma sorunu çok oluyor büyüdükçe kuyruğuna kadar devam etti düzenli şekilde popo kısmındaki tüyleri keserek sorunu ortadan kaldırdım ve kaka kutu boyunu büyülterek 🙏🏻

Ah yavrum onların canı yanmasın😢ödül manasıyla yaş mamayla avutsaydınız bir şekilde. Oyalanırken acısı hafifleyerek geçerdi. Böyle zor zamanlar için çok sevdiği mamalardan muhakkak bulundurun. Sevgiler, geçmiş olsun.

duman2707

Şu anda uyuyor epey bi koşturdu yoruldu uyanınca kontrol edeceğim o halde tekrardan

Emirrckr

Edin edin evet,arkadaşın dediği gibi testislerine dokunduğunuzda acı varsa zaten o belli eder.
Eğer problem yoksa sorun da yok demektir muhtemelen.
Birde oturması,kalkması,yürümesi bunlara da dikkat edin,bir değişiklik varsa farkedilir.

duman2707

Tesekkurler ilginiz için arkadaşlar şimdilik bi problem yok keyfi yerinde çok şükür

duman2707

Evet Ezgi hanım sanırım bizimde popo kısmındaki tüylerini kesmemiz gerekecek