Sanabella/Golosi/Matisse/Happy Cat Hangi Mamayı Tercih Etmeliyiz?

Seyma6390

Evimizde 25 sokak kedisine bakıyoruz, Obivan kısır kedi maması kullanıyoruz, içeriği iyi olan daha iyi bir mamaya geçmek istiyoruz, hangi mamayı önerirsiniz, siz hangi kullanıyorsunuz?

6 CEVAP

Seyma6390

Cevaplarınız bizim için çok kıymetli...

cemremio

Sanabelle

AisRevol

Sanabelle f/p. Yavru kedi mamasını aldım biraz kötü kokuyor içeriğinde gerçek et olduğu için sanırım ama en azından içeriği güzel, verilen paraya değiyor. Çok pahalı ve bilindik markaların içeriği çöp. Sanabelleden gerçekten memnun kaldım

Seyma6390

Teşekkür ederim başka fikirleri olan var mı?

Seyma6390

Ya da şöyle sorayım diğer üç mamadan hangisi daha iyi

Seyma6390

:))