Sokaktaki Yavrular

HandeHera

Merhaba arkadaşlar dün bizim apartmanın otoparkında bi anne ve 5 yavru kedi buldum Hera’nın mamasıyla biraz takviye yaptım. Bugün pet shoptan 1 kg pro choise kitten aldım ve bir kaç tane yaş mama. mama içeriklerini çok anlamıyorum önerebileceğiniz başka kuru mama varsa ona geçebilirim burdan gidene kadar yavruları besleyeceğim.

3 CEVAP

kedilimadam

Bu mamayı evde hazırlayacağınız ek gıdalarla desteklerseniz yeterli olacaktır.Evde yeşil kabak havuç patates brokoli bir avuç kinoa ve 2 parça tavuk pirzolayı hep birlikte haşlayıp püre yapıp verebilirsiniz.Ev yoğurdu yapıyor iseniz ev yoğurdu verebilirsiniz haftada 3 gün.Kemik suyuyla makarna haşlayıp içine biraz et didikleyip verebilirsiniz.Bunları evdeki kedinize de verebilirsiniz.Eğer yoğurt verecekseniz haftada bir gün yoğurdun içine bir haşlanmış yumurta sarısı ezip koyabilirsiniz.

HandeHera

Evet hera için yoğurt yapıyorum onlara da ayıracağım ve dediğiniz et tarifini de deneyeceğim umarım severler cevabınız için teşekkürler :)

HandeHera

Arkadaşlar emziren bi anne için yeterli midir bu mama ve ne yapmam gerekiyor mamadan başka?