İki Kediyi Birbirine Nasıl Alıştırmalıyım

minasngn

İki tane kedim var biri sarman biri de Norveç orman kedisi yan yana geldiklerinde birbirini yaralıyorlar sarman olan kedim koltuğun altından çıkmıyordu ve Norveç orman kedisi sonradan geldiği için ofise götürdüm ama ofistede çok yalnız kalıyordu. Birbirine alıştırsam mı yoksa Norveç orman kedisini sahiplendirmeli miyim ?

1 CEVAP

Petekbali

Evde olan kediye diğer kediyi sevin elinizi koklatin belli bir gün bu şekilde eve gelecek kediyi kucağınıza alıp tanistirin ayrı odada olsunlar hangisi istemiyorsa onu alıştırmaya calisin kokularına alistiktan sonra birleştirebilirsiniz sizin gozleminiz altında aynı odada dursunlar zamanla alisiyorlar bende bebek kedi birlestirmede sanki hep benle yaşamış tekir sonradan gelmiş gibi tekiri kovaladı üstüne yürüdü benim biri büyük biri küçüktü bu durumlarda büyük küçüğü boğuyormus bende böyle durum olmadı arkadaşımda oldu korktu ama o birden tanissinlar alissinkar diye ilk günden bunlar oldu bende kapı altından baktılar birbirlerine hirladilar zaman geçtikçe belki bı 15gun sonra aynı odaya aldım 2 büyükse veteriner e danışın ona daha çok canlı geliyor belki bir fikri olur