Sabahtan Beri 4. Kusma

Adigebusra

Merhaba sabah 7 den beri kedim kusuyor ara ara en son 11 de sadece mama kustu diye veterinerimiz 2 ye kadar mama verme dedi. Saat 2 de mama verdim ama 5 dk sonra tekrar kustu.
Vets plus un sindirim destekleyici ve böbrek sorunu için olan tabletlerinden verdim ondan olabilir mi

8 CEVAP

Tuanaalsk

Tabletleri ilk defa mı verdiniz

Tuanaalsk

Aaa veteriner bu tabletleri onermedi mi yani kötü muymus

Adigebusra

Önermedi kızdı baya verdiğim için

Cennet29

Bende bu markanın sakinleştirici tabletini almştım hiç beğenmemiştim. İshal kesici tozunu almştım hiç bir işe yaramamıştı. Boşuna paranızı böyle internetteki takviyelere harcamayın. Sadece veterinerden temin edin

Tuanaalsk

Bizim veteriner alışık olmadığı bir şey yediğinde kusma yapabileceğini, ard arda 3-4 kere kusarsa getirmemi söyledi bu ürünleri bende sipariş etmistim vermemeli miyim acaba ?

Iceoglan

Üst üste kusma beni endişelendiriyor. Yabancı bir cisim yutma ihtimali de olabilir. Veterinere götürseniz daha iyi olacaktır.
Tabletler de dokunmuş olabilir, kontrol edilsin, mide koruyucu ve sıvı takviyesi gerekebilir

Adigebusra

Evet ilk defa verdim kızdı veteriner zaten bunları verdiysen neden kusuyor diye sorgulama dedi

Adigebusra

Bugün için de kusma devam ederse getir demişti ama geçti tabletlerdendi sanırım çok teşekkür ediyorum