Kedimin Sırtında Kabuk Gibi Yara Var

Gizemdirlik

Kedim sırtında kabuklu bi yara var o bölgeden tüy de geçiyor mantar mı değil mi bilmiyorum

3 CEVAP

fatmavci8

Mantarsa yayılır, yanında başka hayvan varsa tırnak izi olabilir veya herhangi travmatik birşey

Betrayal

Kedinizde pire oluştuysa kaşımaktan yara olabiliyor bende yaşamıştım.Pire yoksa farklı bir durum olabilir

Gizemdirlik

İç dış parazit aşısını bir hafta önce yaptırdım ne olduğunu da bilmiyorum Fucidin kremini önerdiler ama her hangi bir zararı olur mu bilmiyorum umarım mantar değildir