Kedimi Eğitebilir Miyim

erdemxx

arkadaşlar bir kopek gibi olmasa da kedimi biraz da olsa eğitmek istiyorum sizce bu mumkun olabilir mi veya ne kadar eğitebilirim

5 CEVAP

hasakiiii

Kedi sizi eğitebilir. Eğitim konusunda öyle inatçılar.

aleyn

kedinin karakterine göre değişse de ufak şeyler öğretebilirsiniz gel, hayır gibi ama beklentiniz büyük olmasın.

Friolero

Kaç yıl oldu eğitemedim :d daha mutfak tezgahına çıkmamalarını gerektiğini bile öğretemedim. Bence zor :)

leyla00

ben bir miktar da olsa eğitilebilir diye düşünüyorum
şayet ben otur,kalk,gel,dur bunları öğretebildim

doren07

eğer kediniz bebeklik döneminden bu yana sizin yanınızdaysa üstün taraf siz olursunuz işiniz kolaylaşır. Vakitinizi ona çok çok harcamanız lazım ve yaptığı yanlışları güzelce izah ederek belirtmeniz gerek lakin kedi eğitmek zordur rahatlarına çok düşkünlerdir. Ama sabrında sonu selametle biter :)