Yeni Mamaya Geçtim Kedim İshal Oldu

Cansuaslan22

3 buçuk aylık kedim carnıdiet mama kullanıyordu sindirim sorunu yaşadığı için şimdi royal canin kitten mamasına geçtim diğer mamasının içine karıştırarak verdim dünden beri böyle yapıyorum ama ishal oldu sanırım normal mi alışır mı yoksa eski mamasından devam mı edeyim

1 CEVAP

Cemalchief

Yani yavru kedilerde pek mama degisimi tavsiye edilmez bende de aynisi oldu, probiyotik prebiyotik ile destekleyin, aslinda ana mantık şey yavru olfigu icin sindirimi gelismemis oldugundan