Kedim Tasmayı Açıyor

bayikbocuk

Normalde evde tasma takma taraftarı değilim. Hele zilli olanlardan eminim rahatsız olur. Fakat yazın yazlığa gittiğimiz zaman çıkıp dolaşacak. Kendisi sokaktan sahiplenilen bir tekir olduğu için sokak kedisi zannedilmesini istemiyorum. Ay ne tatlıymış diyip kucaklayıp götüren olur, oralarda pek olmaz ama kedileri toplayan bir belediye görevlisine denk gelir, kaybolur evi bulamaz, bir isnsan evladı sahipli olduğunu anlayıp bizi bulmaya çalışır (çipi var). Ne olur ne olmaz diye yazın sokağa tasmayla salacağım. Alışsın diye evde tasma takıyorum, birkaç saat sonra tasmayı evde kilidi açılmış şekilde buluyorum. Yani halka gibi kafasından da çıkartmamış, nasıl becerdiyse kilidini açmış. Yahu ben iki elimle zor bastırıp açıyorum. Sen boynunda takılı şeyin kilidini nerenle açtın deli hayvan.

Ben tasmayı bu kedinin boynunda nasıl tutabilirim?

1 CEVAP

Cennet29

Yazlıkta salıvermenizi hiç önermem. Çünkü gezmeye alışırsa yazlıktan döndüğünüzde evde sürekli dışarıyı isteyebilir ve kapı önünde ağlamalar kapı açılınca firar etmeler yaşayabilirsiniz.