Kedim Sürekli Uyuyor Tuvalete Gitmiyor

nyssa

arkadaşlar 6 aylık iran kedim 2 gündür sürekli uyuyor,sabah saatlerinde aktif ama sabah 10:00 gibi uyuyor ve çok nadir kalkıyor,az hareket ediyor,beslenme ve su tüketiminde sorun yok ,ama beslenme düzeninde değişiklik olmamasına rağmen günde bir kere çiş ve kaka yapıyor ,benzer sorunu yaşayan var mı acaba?

4 CEVAP

crnertt

Ateşi olabilir genelde kedilerin bu halsizliğinin sebebi ateş oluyor

nyssa

kulaklarına baktım patilerine de ateşi pek yok gibi ama bilemedim yanılıyor da olabilirm

lamiaaslan123

tutuyor bence. ama tutması kötü bir şey.

nyssa

bugun veterinere gideceğiz aslında şuan çok keyifli ama sormakta yarar var teşekkürler yanıtlar için