Dogo,Alman Çoban,Kangal,Rottweiler Irkı Sahiplenmek İstiyorum.

cagrii

Yavru Dogo,Alman çoban,kangal,rottweiler ırkı yavru sahiplenmek istiyorum. Çok güzel bakılacağından emin olabilirsiniz. 35 dönüm yerde güle oynaya büyüyecek. Irk yazma sebebimse annem bahçeli evde tek yaşayacak bekçilik özelliği olan koruyucu büyük ırkları yazdım. Irk veya melez olması normalde umursamadığım bir şeydir ki evimizin önünde beslediğimiz melez canlarımız mevcut. Yavrusu olup ona güzel bir yuva arayan arkadaşlara duyurulur. İyi günler dilerim...

6 CEVAP

lamiaaslan123

yuva arayanlara kriterlerinizi yazıp yavru bulabilirsiniz.

cagrii

Teşekkürler,çok sağolun

Foto candır yahu bende köpek bakmak çok isterdim ama yerimiz müsait olmadığından kedi bakıyorum :) ilerde evime bir DOGO alacağım müthiş canlılar yahu

*DOGO candır olacak sorry :)

cagrii

Evet çok güzeller :) parayla almak istemiyorum ciklet satar gibi hayat satanlara destek olmak istemiyorum o yüzden buraya yazayım dedim.

cagrii

Yardımcı olabilecek yok mu?