Kedi Maması

Duman2201

Yavru kedi için kuru mama ve malt önerisi

1 CEVAP

dilanbulent

Kuru mama için bütçenizi yazsanız çok daha iyi olur. Genel olarak Hills, Virbac ve Advance tavsiye ederim fakat bütçeniz kısıtlı ise Te Mi Z Mama isimli sitede satılan Bonacibo'yu öneririm bu saydıklarıma göre daha uygun fiyatlıdır kendi fabrika satış sitesinde satıldığı için.

Malt macun için ise Trixie, Diafarm, Vets Plus ve Gimcat öneririm. Tadını beğenip beğenmemesinin önemi yok beğenmiyorsa yaş mamasının içine sıkıp karıştırırsınız farkında olmadan yiyorlar.