Isırma Ve Tırmalama

ezgiisu

Kedim bize geldiğinde 1.5 2 aylikti geleli bugün tam 1 ay oldu ve isirma huyu başladı. Önce miyavliyor yanımıza geliyor ppatisiyle elimize dokunuyor sevmemizi istiyor gibi davraniyor sevmeye basladigimizda 2 3 saniye sonra isirmaya basliyor. Normal kendi kendine oyun oynarken de birden birakip gelip bizi isiriyor ve cidden acitarak yapıyor
Onceki konulara baktim dikkatini baska seylere cekmeye calisiyorum sertce hayir diyorum ama hic aldirdigi yok
Ne yapmam lazim

1 CEVAP

lamiaaslan123

küçük olduğu için olabilir. ısırmasını engellemeye çalışın yoksa alışır. kızmış olabilir. onunla daha çok ilgilenin.