Tüy Kusma

lamiaaslan123

kedim tüy kusuyor ama veteriner normal diyor ve malt macun kullanma diyor ne yapıyım?

9 CEVAP

aysegunerr

Ben Gimpet Malt Kiss Dudak Şekilli Ödül Tableti kullanıyorum. Tüy sindiriminde etkili. Tavsiye ederim ^^

aleyn

sokaktaki kediler de tüyleri kusarak atarlar ama bunun için ot ve kendilerini kusturucu şeyleri bulup yerler ev kedilerinin böyle bi imkanı olmadıgı için her zaman kusamayabilir ve bu tüyler birikme yaparak vücuttan atılamayacak hale gelebilirler. bu yüzden eğer malt vermemek konusunda kararlıysanız kedi otu alıp ekin ve bundan yemesini sağlayın böylece sürekli kusarak atabilir.

MinelG

Malt macunu neden kullanmamalıymışsınız anlamadım.Bazen o tüyleri kusamama gibi sorunlar olabiliyor.Tüyler midede taşlaşıyor ve operasyon gerekiyor.Kullanmalısınız hem kediniz hem siz rahat edin.

MinelG

Malt macunu neden kullanmamalıymışsınız anlamadım.Bazen o tüyleri kusamama gibi sorunlar olabiliyor.Tüyler midede taşlaşıyor ve operasyon gerekiyor.Kullanmalısınız hem kediniz hem siz rahat edin.

lamiaaslan123

peki. başka veterinere götürmeyi düşünüyordum zaten yeni veterinere sorarım. sağ olun. :))

MinelG

Rica ederim :)

aleyn

malt macun kullanın..

lamiaaslan123

biliyorum ama teşekkürler @aleyn

lamiaaslan123

denerim sağ olun