Kedim De Ciddi Bir Sorun Var Mıdır?

Merhabalar herkese, kedim 3-4 gündür kusmaya çalışıyor ancak kusamıyor. Yemek yiyor su içiyor, keyfinde sorun yok. İç parazit için ilaç aldım içiyor. Çim yiyor ama hala kusmadı. Veterinere danıştım 4-5 gün beklemem gerektiğini aksi takdirde kalp ve akciğer sorunu olabileceğini söyledi lütfen yardım edin bu sorunlar varsa erkenden nasıl anlayabilirim onun için başka neler yapabilirim

4 CEVAP

dilanbulent

4-5 gün beklemek nedir ne alaka ya. Kalp ve akciğer sorunu olabilirse ne diye 4-5 gün bekleyecekmişsiniz yani. Bu tarz ciddi durumlarda tek 1 veterinerin sözüne güvenmek çok kötü sonuçlara yol açabiliyor. Güvenilir başka bir veteriner hekimin de fikrini almanızı öneririm.

Alaskaa

İki tip hareket ediyorlar birincisi ayakta kafası ileri geri gidiyorsa o kusma dır ikincisi de yere eğilip kafası aşağı doğru düz durup hııı hııiı ediyorsa akciğerlerinde problem var demektir başka bir klinikle görüşmenizi öneririm

Eylul_12cat

Acil başka veterinere gösterin birşey yutmuş takılmış rahatsız ediyorda olabilir

Merhabalar arkadaşlar şuan fark ettim boğazını elleyince daha sık yapıyor ve ben çok endişeliyim olduğum yerde 7/24 açık veteriner yok sabahı beklemek zorundayım