Parazit Alışı Hakkında

Durukj

Merhabalar, 4 aylık 2 kedime ilk defa parazit alışını yapacağız. Daha önce yapacaktık ancak maalesef imkanımız olmadı. Veterinere götürdük; enjeksiyon yoluyla toplam 800 TL, hap ise 200 TL ediyor. Hap daha ekonomik diye hapı seçtik. Hapı illa yutturmanız gerekiyor dedi, ama ben ezip mamasına da karıştırabiliriz diye hatırlıyorum. Biz hiç yutturamayız, ağızlarını zar zor açıyoruz. Sizce ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Lilibeth

Hapı ezmeden bi et tavuk parçasının arasına saklayıp verin öyle kanıyorlar

Balimlilac

hapa ödül maması sürün öyle de yutabilir.