Kedimin Göz Altındaki Şişlik Ve Halsizlik?

HaydutveNazli

Merhaba kedimin gözünün altında bir şişlik var çok keyifsizleşti iştahı azaldı üşüyor gibi kulakları burnu buz gibi başına böyle birşey gelen oldu mu 😭

4 CEVAP

Açıkçası başıma bu gelmedi ama sevgilimin kedisi grip olduğunda gözleri böyle olmuştu,iştahı azalan kediden korkmak gerekir. Bir veterinere göstermek iyi olur. Geç olmadan görmeniz fayda sağlar geçmiş olsun 🔅

HaydutveNazli

Foto neden yüklenmemiş anlamadım 😭

HaydutveNazli

Baska belirti var mıydı peki 😔 veterinerimiz cok uzak kutuya koymak cok zor ama gidecegiz

Gözlerinde şişlik ve perde inmesi iştahsızlık ishal ve kusma vardı serumlarla iyileşti yavrucak onlarda hemen götürmediği için ilerleme olmuştu daha uzun sürdü iyileşmesi maalesef. Yalnız kedi yanlış hatırlamıyorsam sokaktan grip kapmıştı sizin kediniz evden çıkmıyorsa daha iyi sayılabilir