Ödül Mama Tavsiyesi

Cansuaslan22

3 buçuk aylık british kedime ödül maması alacağım da hangisinden alayım daha önce hiç kullanmadı ve bir de ödül mamalarını ne sıklıklıkla vermeliyim

4 CEVAP

Petekbali

Sıvı ödül maması olabilir kuru mamasini çiğneme öğrendikten sonrada yumuşak stick , kıtır mama olabilir yaş maması daha önemli ödül bir şeyi öğretmek amaçlı olabilir ben farklı tat da yesin diye arada alıyorum ama yaş maması daha önemli

Tuanaalsk

Bence kedilerin en sevdiği me-o sıvı ödül maması içerik olarak da temiz ton balıklı pembe olana bayılıyor benimki ve haftada bir veriyoruz . Katı ödül maması ise gimcat oneriorum günde 1-3 tane verilebilir

Foxx

Brit care dental ve brit care somonlu ödül mamaları güzel. Günde 6-7 tane veriyorum. Ambalajda da verilebilecek miktarlar yazıyor zaten.

SevimliCadi

Kıtır olarak Gimcat'inkileri kullanıyorum. Sıvı ödül maması olarak da Vet's Plus'ı çok seviyor bizimkiler. Gimcat'i günde 3-5 tane, sıvı ödül mamasını da haftada 1 veriyorum kedi başına. Sıvı olanı tek seferde vermiyorum ama, gün içine yayıyorum.