Ayak Çatlaması

ahmetiri

Her Hafta Bir Sorun Cikiyor Kedimde Bakalim Bunu Nasil Atlatacagiz Kedim Sağ Ön Ayağını Yere Basmıyor Diye Veterinere Götürdüm Çekilen Röntgende Ayakta Çatlak Var Hareketli Yerde O Yüzden Bizimde Yapacağımız Birşey Yok Kendi Kendine Kaynamasını Bekliyecez Dediler Dün Biraz İyidi Bugun Nerdeyse Hiç Basmıyor Ayağina 3 Ayak Sekerek Yuruyor Kosuyor Sağ Ön Ayağı Hep Havada Yapılabilecek Ne Var Veteriner Yok Dedi Ama İnsan Kediyi Böle Görüncede Dayanamıyor Ayağa Ne Sürebilirim Ne Yapabilirim İyileşme Süresini Kısaltmak İçin Varmı Daha Önce Kedisinin Başına Böle Birşey Gelen

1 CEVAP

Kedimekim

Bu sekilde bir mudahale yapilmadan beklenmesi dogru bir davranis mi bilemedim. Acaba yanlis kaynama gibi bir durum olabilir mi dusuncesi geldi aklima. Ne bilim en azindan sabitlenebilirdi. Bence baska bir veterinere goturseniz iyi olur. Gecmis olsun