Vetexpert Vetomune Kullanan Var Mı Etkili Mi

Kedimin bağışıklığı için almak istiyorum ama etkili mi daha önceden kullanan var mı yorumları çok iyi çünkü

10 CEVAP

muratt_dgn

ben kullandım kedimin bağışıklığı düşüktü veteriner tavsiyesi ile günde 1 defa kullandım ilaç bitene kadar ve çok işe yaradı bağışıklığı yükseldi kedimin

Foxx

Kedimin bağışıklığı düşük olduğu için aşılarını yaptıramamıştık. Hemogramda lökosit, nötrofil, lenfosit hücre değerleri düşüktü. Veterinerimiz en iyisi bu diyerek Vetomune önerdi, iki hafta boyunca kullanın dedi. Ben garanti olsun diye 1 ay kullandım. 1 ay sonra kontrol kan değerleri düzelince aşı yapılabildi. Yani gerçekten etkili bir ürün.
Bu arada ben çocuklar için eczanede satılan beta glukan içerikli takviyelerden haftada birkaç gün veriyordum zaten. Ona rağmen bozuk olan değerleri Vetomune düzeltti.

Foxx

Veterinerimiz iki ya da üç günde bir olacak şekilde kullanmaya devam etmemizi önerdi bize.

Ebru-c

Bizede veteriner önermişti kullandık, çok severek tükettiler. Tekrar almayı düşünüyorum.

Patilicns

Vetomunedense lactaferon kullanabilirsiniz çok çok etkili biz veterinerden temin etmiştik

Çok teşekkürler peki ilaç bittikten sonra tekrar devam ettiniz mi

muratt_dgn

hayır devam etmedim sürekli kullanmanıza gerek yok

Anladım teşekkür ederim

Anladım çok teşekkürler

Teşekkürler