Kedim Kusuyor Yardım

Selense

Merhaba kedim 3 güne bir kusuyor veteriner 4 kere iğne yaptı bir etkisi olmadı hills id mamaya geçtik ishali vardı geçti mamasınıda 3 öğün veriyorum yaşadığım yerde başka veteriner de yok bir kaç kez götürdüm kan testi falan hiç test yapılmadı test için yakın zamanda tekrar götürücem sizce ne olabilir

6 CEVAP

Tuanaalsk

Malt kullanıyor musunuz ?
Tüy kusmuş olabilir, yabancı cisim yutmuş olabilir , bazı kediler stresten de kusuyormus, midesini de usutmus olabilir

Selense

Halsizliğe yada iştah kaybı yok bu arada

Selense

Malt kullanmıyorum tüy kusması gibi değil zaten yabancı cisim olabilir mi bilmiyorum ama 1 aydır böyle nerdeyse yabancı cisim olsa başka belirti olmaz mıydı

grsaras

Malt kullanın benim kedim de sürekli kusuyordu maltını değiştirdim kusmuyor artık gimcat işe yaradı

muratt_dgn

1 aydır böyle diyorsunuz veterinere götürmediniz mi belli ki bir sıkıntısı var

Selense

Bir kaç kez götürdüm yazdım ya beyfendi okumadınız mı gastrit var dediler tedavisine başlandı zaten başlanmıştı ama bitmedi kusması şu an ara ara aşı yapılacak