Yaş Mamadan Kuru Mamaya Geçiş

Minniesans

Ben minik kızımı dişarıda kimsesiz kalmışken buldum veterinere götürdüm 3,5 aylık olduğunu söyledi süt dişlerini döktüğünü söyledi mama yerken zorlanıyordu bende kıyamadım yaş mamaya geçtim belli bir süre o süreci atlatana kadar yeni disler yerine gelinceye kadar bari dedim ilaç takviyeleri verildi onları kullandık İlk başlarda Kuru mama yiyordu sonra yaş mama yemeye başladı yaş mamadan sonra kesinlikle kurumamayı kabul etmiyor ne yapmam gerekiyor kuru mamayı nasıl alıştıracağım

2 CEVAP

duman2707

Mama konusunda bu tip kedilere natures variety öneririm tüm kedilerim severek yemiştiler hatta evde baktıklarım resmen ödül maması muamelesi yaptılar mamaya
Natures variety nin kitten maması kokusu bile çok hoş
İçerik olarakta iyi ama ben Orijen kullandığım için Orijen ile devam ettim natures variety yi denemek için almıştım öyle ödül maması gibi kullandım
Kuru mamaya alışma aşamasında belki işinize yarar severse hep o mamayla da devam edebilirsiniz içeriği güzel

Mini2019

sağlık problemi yoksa mama konusunda ona Acımazsanız alışır