3 Ayına Yeni Girecek Bir Kedi Sahipleniyorum Günde Yaklaşık Kaç Gr Ve Öğün Başına Ne Kadar Yemesi Ge

Basak2056

günde ortalama kaç gram ve öğün başına kaç gram yavru kedi 3 aylık british shorthair

1 CEVAP

Ceronimo-

Yediği mamaların paketlerinin arkasında yazıyor genelde günlük tüketmesi gereken miktar yaşlarına ve kilolarına göre. Ama yine de 1 yaşına girene kadar kaç gram olduğuna bakılmaksızın mama kabının sürekli dolu olması onların gelişimi için daha iyi büyüme çağında.