Lütfen Yardımcı Olur Musunuz? Başına Gelen Var Mı?

AysenurAyan

Merhaba, kedim gofret 1,5 yaşında testislerinin üzerinde kahverengi lekeler var pipisinin etrafında da var. Sanki akne gibi duruyor ama değişik bir kokusuda var. Siliyorum pamuk ve antiseptik spreyle hafif çıkıyor açık kahverengi. Ama canı acır diye de bastıramıyorum. Sizin başınıza geldi mi? Testis üzerinde de akne olabilir mi?

1 CEVAP

aslihan_e

Kaka bulaşmadığından emin misiniz veya iltihap oluşup pipisinden akmış ve çevreye bulaşmış olabilir mi? Kokulu olması ve silince geçmesi bana böyle düşündürdü. Derisinde akne gibi döküntü, sivilcemsi oyuntu falan var mı? Siyah küçük döküntüler mi var? Orada da akne olabilir tabi ki. Pire yumurtası da olabilir. Görüntü olmadığı için nasıl bir şey olduğunu tahmin edemiyorum.