Optimeal Mi Brit Care Mi

Eylladd

Merhaba 2 yaşında kisir british Bi oğlum var uzun zamandır exclusion kullaniyorduk yememeye başladı optimeal ya da brit care mamaya geçiş yapmak istiyorum sizce hangisi daha mantıklı ya da fiyat olarak aşağı yukarı aynı olan önereceğiniz başka marka var mi

4 CEVAP

ozanesk

Brit Care çok fazla nohut ve bezelye içerdiğinden ishal yapıyor genelde, ishali bir şekilde atlatırsanız iyi bir mamadır ama risk almam derseniz Optimeal şu anki kampanya fiyatlarıyla gayet uygun. 2 kedime 20 kg kullandım, sert ve büyük taneli olması dışında bir sıkıntımız olmadı. Rotasyonlu gittiğim için bıraktım, yoksa iyi bir mama.

cernkayr

Kedimin tavuk alerjisi var 8 aylık ben brit care somonlu yavru kedi maması kullanıyorum, ishal problemi yaşamadım. Brit derdim

Tuanaalsk

Bizim veterinerimiz briti kaliteli bulmuyor

Eylladd

Siz hangi mamayi kullanıyorsunuz önerir misiniz