Kedimde Akciğer Rahatsızlığı

KEDİM UZUN SÜREDİR AKCİĞERLERİNDEN TEDAVİ GÖRÜYOR BİLGİSİ OLANVARMI

5 CEVAP

aslihan_e

Öyle bir yazmışsınız ki, nasıl bir rahatsızlık yaşadığını bizim mi tahmin etmemiz gerekiyor? Akciğer tedavisi ama ne için, nasıl bir tedavi?

dilanbulent

Başlığınız biraz aşağıya düşmüş. Yukarıda kalsın diye yazıyorum. Bilgim yok maalesef, çok geçmiş olsun.

Merhabalar siz bizden yardım istemişsiniz ama bende sizden isteyeceğim size de çok geçmiş olsun. Benim kedim 3-4 günü geçti bir şeyi kusmaya çalışıyor ama kusamıyor malt çimen zeytinyağı hepsini denedim yarın artık röntgene götüreceğim veteriner kalp veya akciğer olabilir dedi acaba sizde belirtiler neydi?

Ha birde kucağıma aldıktan sonra yani göğüs kafesine baskı uyguladiktan sonra şanlı öksürüyor