Kedimin Sol Gözünde Sorun Var

eccakir

İyi geceler. 8 aylık dişi kedimin sol gözünde hafif bir matlaşma var bugün başladı. Sol gözünü bugünden beri kısıyordu gözüne ne olduğunu anlayamadık akşam olunca parlama farkı olduğunu farkettik. Sol gözü hafif buğulu. Çok endişeleniyorum enfeksiyon riskine karşı ılık çayla sildim şimdilik. Ciddi bir şey midir? Daha önce yaşayan var mı ne yapmalıyım ?

4 CEVAP

ezgiisu

Enfeksiyon olabilir belki bizimki enfesiyon kaptiginda bir damla verdiler sabah aksam damlattik 2 3 gune gecti, veterinerinize danisirsaniz yardimci olacaktir. Bizimki gibiyse rahatca geciyor :)

eccakir

Yazmayı unutmuşum sol yani buğulu olan gözün akı da çok kızarık. İnşallah önemli bir şey değildir.

eccakir

Güncel

eccakir

Gittik bugün veterinere ama muayene olamadık hayvan hastanesine gittiğimiz için muayene saatini geçirmişiz yarın sabah gideceğiz tekrar. Sanırım yakalık takacaklarmış onunla nasıl yemek yiyip uyuyacak ? Birde göz boyası damlasından bahsetti onuda anlamadım yarın bakacağız neymiş. Umarım önemli bir şey değildir gözüne baktıkça içim gidiyor. Teşekkür ederim cevabınız için.