Erkek Kedi Kısırlaştırma Fiyatları Ne Kadardir Bilgisi Olan Varmı

Erkek kedi kısırlaştırma fiyatları ne kadardir bilgisi olan varmı.

5 CEVAP

floryyp

ben zaman geçmeden ve zamlanmadan geçen ay 2500 tl ye kısırlaştırdım şuan 3500 veya 3700 gibi olabilir tam emin değilim ama internette sanırım öyle görmüştüm

Akamee

Ben yakında sormuştum yeni yılda erkek kedi icin 4k+istege bağlı 1k röntgen demislerdi disi kedi icin de 5k+1 baska yerlerde fiyatlar nasil bilmiyorum 4 veterinere sordum hepsi aynisini dedi

floryyp

birde bulunduğun ile göre de baya bir değişiyor. internette izmir için 3000 istanbul için 3250 ve ankara için 3750 şeklinde gösteriyor

Burcuk92

Istanbul kalmamış 3700 tl 2023 yılı fiyatı. Şuan zamlanmış olabilir

sansu33

2023 fiyatı 2500 dü zam gelmiştir tabi