Ağız Kokusu Spray Önerileri

Alaskaa

Kedimde bir kaç gündür ağzında koku var kullandığınız memnun kaldığınız bir marka var mı ?

6 CEVAP

Mini2019

Kokuyu yok etmek yerine neden kaynaklandığına baktınız mı?

Parazit. Enfeksyon, diş iltihabı tartar başlıca nedenleridir

Alaskaa

@rbsrbs teşekkür ederim öneri için

Alaskaa

@mini2019 Merak etmeyin kokunun neyden kaynaklı olduğunu bilerek buraya yazdım. Otelde 10 gün kaldığı için stresten kaynaklandığını üşüttüğü için olabileceği söylendi bir kaç gün ishal olduktan sonra oldu veterinerim de ürün önerisi yaptı burdan da kullananlardan bilgi edinmek amacı ile yazdım . İki ürün aldım ve memnuniyetle kullanıyorum.

Alaskaa

@mini2019 Merak etmeyin kokunun neyden kaynaklı olduğunu bilerek buraya yazdım. Otelde 10 gün kaldığı için stresten kaynaklandığını üşüttüğü için olabileceği söylendi bir kaç gün ishal olduktan sonra oldu veterinerim de ürün önerisi yaptı burdan da kullananlardan bilgi edinmek amacı ile yazdım . İki ürün aldım ve memnuniyetle kullanıyorum.

Alaskaa

@mini2019 Merak etmeyin kokunun neyden kaynaklı olduğunu bilerek buraya yazdım. Otelde 10 gün kaldığı için stresten kaynaklandığını üşüttüğü için olabileceği söylendi bir kaç gün ishal olduktan sonra oldu veterinerim de ürün önerisi yaptı burdan da kullananlardan bilgi edinmek amacı ile yazdım . İki ürün aldım ve memnuniyetle kullanıyorum.