Kısır Kedi Maması Ve Normal Mama

Akamee

Merhaba, aklıma takilan bir soru var kedim şu an 7-8 aylık ve 1-2 hafta icinde kısırlastıracağiz ama elimde eski mamasindan 4,5-5kg var kisirlastirdiktan sonra o mamayı çöpe atamam bitince kisir mamaya gecsem asiri problem olur mu

3 CEVAP

Cennet29

1 yaşına kadar yavru sayılıyolar ztn. 1 yaşına girince kısır yetişkin kedi mamasına geçersiniz. Şimdilik elinizdekini kullanabilirsiniz

Ebrnk

Ben de sizin gibi yaptım, kısırlaştırdıktan sonra neredeyse 10 kg normal mama elimde patladı. Ama verdim bitirdi ve kısır mamaya geçtik. Sadece kızanlamaktan kaynaklı stresi, kısırlaştıktan sonra rahatladığı ve hareketleri de yavaşladığından belki bir miktar kilo alabilir. Spor yaptırın

Zeytinbey

Elinizdeki mama bittikten sonra kisir kedi mamasina geçebilirsiniz