Kedim Kustu

lavii

merhaba belki sağlında bir sorun vardır diye buraya yazmak istedim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi daha 2,5 aylık yavru kusmuğu mamaya benziyor

2 CEVAP

Mini2019

kusmanın birçok sebebi olabiliyor. evet mama kusmuş ama köpüklü.. iyi bir mama verip mamayı uzun bir süre değiştirmemek önemli. malum mideleri bu dönemlerde hassas.
tekrar kusmadıysa takipte kalmak lazım

Ebrnk

Arabada giderken sallantıdan kaynaklı, kısırlaştığında anestezi kaynaklı veya tüy yuttuğunda tüyü çıkarması kaynaklı sebepleri olabilir, zannedilmesinki her kusan kedi hastadır. Suyunu bol verin, yaş mamasını ihmal etmeyin, kaliteli kuru mama kullanın.