Kedimi Sahipleneli 2 Hafta Oldu Yavru 2-2,5 Aylık Ama Kendini Hiç Yalamıyor Bu Yüzden Tüyleri Yağlı

Gulmafu

Yavru kedim 2-2,5 aylık kendisini yalamıyor poposuda biz siliyoruz buyüzden tüyleride yağlı kedimiz kendini yalama alışkanlığını nasıl kazanır

1 CEVAP

Mini2019

anneyle belirli bir süre büyümeyen yavrular, yapması gerektiği davranışları gözlemleyemiyor... şu an onu annesi temizliyor olacaktı.. tabii bu demek değil, hiçbir zaman öğrenmeyecek. büyüdükçe içgüdüsel olarak temizlenecek.