Kedime İki Ay Arayla Kuduz Aşısı Yapılmış.

AngieTheCat

Merhabalar kasım ayında kedime kuduz aşısı yaptırmıştım, fakat veterineri uygulanan dozu görmeyip yeniden aşılama yapmış 🤦🏻‍♀️ İki ay olmuştu daha, hafif bir aşı olduğunu söylüyor ama kuduz sonuçta, bir sorun olur mu?

3 CEVAP

cat_expert

Aşı yapılırken siz neredeydiniz?

Bir kliniğe gidildiğinde kedinize hangi aşıların yapılacağı söylenir, zaten hem karnede hem kinliğin sisteminde aşı takvimi işlidir, hadi kliniğin sisteminde olmasa da karnede geçmiş aşılar kontrol edilir.

Kliniği değiştirin böyle sorumsuzluk olmaz.

Cennet29

Böyle bi karışıklık nasıl yaparlar hayret bişey.. Veterinerinizi değiştirin de başks hatalar yapmasınlar kedinizin sağlığını etkilemesinler daha fazla

AngieTheCat

Maalesef şehirdışındayken ailemden rica etmiştim, 2 ay önceki başka klinik tarafından yapılmıştı ama karnede mevcuttu, muhtemelen karneye bakmadan kendi sistemlerine bakıp iş yaptılar ve sonradan farkettiler.