Kafayı Yemek Üzereyim Kedisi Olanlar Yardim Edin

Ferdibuse

Sokakta baktığım dişi kedimi kısırlaştırdim çarşamba günü bugün tam iki gün oldu su az iciyor diye siringayla veriyorum kabız olmasın diye fakat kendi isteğiyle hiç mama yaş mama hiç bir şey yemiyor 2 dilim ince salam yedi en sevdiği şey diye o da yemek yediremiyorum siringayla yaş mamayi ezip veriyorum 1 2 saat sonra o mamayi kusuyor kan vs hiç bir seu yok sadece mama ne zaman düzelir kendi kendine yemek yemeye başlar başından geçenler yardımcı olabilir mi hiç bir şey yapmıyor tüm gün yatıyor evde sadece kumuna gidiyor çok sıklıkla çiş yapıyor ve kumunda 2 3 dakika oturuyor ne yapmam gerek bilmiyorum

8 CEVAP

Zeytinbey

Tekrar bir muayene için götürün isterseniz kliniğe. Genelde birkaç gun huzursuzluk mod düşüklüğü iştahsızlık oluyor bunlar beklenen şeyler ameliyat sonrası. Çişini yapabiliyor mu peki baya yapıyor mu yoksa kesik kesik yapıyor çıkıyor mu kan var mı cisinin rengini takip edebildiniz mi

Mini2019

Katı anesteziler, virüs taşıyan kedilerde ameliyat sonrası bu tarz etkiler yaratabiliyor. Acilen serum alması lazım. Bağışıklığı güçlü değilse kendi kendine toparlayamıyor ve yememe içmeme sonrası organlarda hasara yol açıyor.
Umarım atlatır.

Ferdibuse

Cisinin rengi normal kan vs hiç bir şey yok 3 saatte bir çişe gidiyor az yapıyor kum kuruyunca ceviz büyüklüğünde oluyor

Ferdibuse

Veterineri 1 haftaya kadar çok az denecek kadar yemesi istahsizlik halsizlik normal dedi aşı da oldu çünkü aynı gün kuduz karma devam.ederse pazartesi getir dedi

Ferdibuse

Normalde sokakta yaşayan bir kedi geceleri soğukta üşümesin diye kapalı balkonuma alırdım gece uyur sabah geri giderdi on ayakları doğuştan dönük engelli doğurursa bakamaz diye kisirlastirdim balkon soğuk diue odamda benimle.beraber kalıyor acaba yabancı yer diue stres.mi yapıyor

HaydutveNazli

Aşılar etkilemiş olabilir, eğer sorunsuzsa kısırlaştırma zor geçmiyor. Benim dişi kedim problem yaşamıştı coronası tetiklenmişti yoksa genelde problem olmaz

Zeytinbey

Evet aşı kaynaklı da böyle halsizlik yaşıyor olabilir birkaç güne büyük ihtimalle geçer. Geçmezse götürürsünüz muayeneye

aslihan_e

Hafif iştahsızlık normal de yediğini kusması hiç normal değil. Bence de o kedi serum almalı çünkü kusan kedi ihtiyaçlarını nasıl karşılayabilir ki. Veteriner çok basite indirgiyor.