Köpek İçin Virbac Mama Mı Acana Veya Orijen Mi

Buketklc

Köpeğim için veteriner virbac mamanın kaliteli olduğunu söyledi bende araştırdım çok kullanıcı yorumu göremedim. Acana almayı düşündüm ama virbac ve acana arasında kaldım. Virbac mamada seçenek yok ama sağlıklı görünüyor. Acaba yazın virbac kışın acana balıklı tarzında acana virbac dibi dönüşümlü mü kullansam bilemiyorum. kullananlar varsa yardımcı olabilir mi

4 CEVAP

MelisRose

Merhabalar
Eğer köpeğiniz resimdeki köpek ise, ben olsam bu kadar yüksek protein köpeğime vermezdim. kendi deneyimlerim için söylüyorum. ciddi bir egzersiz yada kış dönemi soğuk havaya maruz kalmıyorsa köpekler bu enerjiyi atamıyor ve cilt problemlerine yol açabiliyor.
tabii veterineriniz uygun gördü ise ben bir yorum yapamam. mama içerik olarak güzel bir mama

Buketklc

Protein oranı olarak yazın ve kışın nasıl seçim yapmalıyım, çok hareketli zaten öneriniz nedir mama vs

MelisRose

Merhabalar
Eğer köpeğiniz resimdeki köpek ise, ben olsam bu kadar yüksek protein köpeğime vermezdim. kendi deneyimlerim için söylüyorum. ciddi bir egzersiz yada kış dönemi soğuk havaya maruz kalmıyorsa köpekler bu enerjiyi atamıyor ve cilt problemlerine yol açabiliyor.
tabii veterineriniz uygun gördü ise ben bir yorum yapamam. mama içerik olarak güzel bir mama

Buketklc

Köpeğim şuan 1 yaşında hatta 1 buçuk oldu