Proplan Stirilised Somonlu Kısır Kedi Maması Nasıl

gzdemia

Merhaba biz bayadır bu mamayı kullanıyoruz kedilerin severek yiyor fakat geçen veterinere gittiğimizde veteriner proplanın hiç iyi bi mama olmadığını söyledi unıque diye adını ilk kez duyduğum bi mama vardı ellerinde ısrarla onu önerdi araştırdım içeriği güzel bi mamada değil satmak için mi proplanı kötüledi yoksa gerçekten kötü mü aklım karıştı kedilerin böbreklerinde büyüme yapar göbek sarkıklığı olur falan bir sürü şey söyledi

1 CEVAP

somnium

her mama, her kediye yaramaz. kimine proplan yarar kimine başka bir mama. kesin olarak ''kedinize bu çok iyi gelir.'' kimse diyemez. sadece içerik olarak yorumlanabilir, o kadar. kedim mantar olduktan sonra hekimimiz, bizi bu mamaya geçirdi. öncesinde royal canin kitten kullanıyorduk. royal canin bu sitede çok kötülense de kedimin yavruluğunda kedime çok iyi gelmişti. proplanın bu somonlusu, kedime hiç iyi gelmedi. kepek oluştu, tüy yapısı bozuldu ve inanılmaz kilo aldı. ve aşırı dışkılamaya başlamıştı. ki kedim proplan somonlu yemeden önce 3.5 kiloydu, 2 ayda 5 kilo oldu. cidden göbeği sarktı, asla doymuyordu. dediğim gibi, her mama her kediye yaramaz. benim kedime proplan yaramadı ama bu demek değil ki sizin kedinize yaramayacak. biz sonrasında bozita hair and skin'e geçtik, tüy yapısı ve dışkılama oranı düzeldi. ayrıca bu mama ile cidden tok kalıyor, verilen porsiyonda. mama işi tamamen sizin kedinizde gözlemleyip karar verebileceğiniz şey kısaca. tabii, bu demek değil ki whiskas, joker vb. mamalar tüketin. onların içeriğinin kötü olduğundan hepimiz hemfikiriz. açıkçası proplan tüketip 9. yaşına giren kedi de tanıyorum, n&d tüketip 8. yaşına gireni de. önemli olan orta segment mamadan şaşmayıp, kedinize hangisi yarayacak onu bulmak.