Kedim Çiftleşti

Fttmgll

Arkadaşlar kedim british silver kızgımlıktaydı arkadaşımın kedisiyle çiftleşmişler oda siyam britis cinsi . Yavrular sizce nasıl olur hiç böyle bişey başına gelen oldu mu

6 CEVAP

lg23

Senin gibi tipler bitse ne iyi olur.

Ketonmanya

Merhabalar.

Sevgili Catsusam'ın cevabına ek olarak hamile kalmışsa da kısırlaştırın. Hamileliğin erken döneminde de kısırlaştırma yapılabiliyor. Eğer çok acele ederseniz hekim kısırlaştırma operasyonunu gerçekleştirecektir.

Ayrıca arkadaşınızın kedisiyle sizden habersiz tesadüfen(!) yan yana gelebilen kedinizi de kutluyorum.

SevimliCadi

Merhaba! İkisinin de cinsleri aynı/yakın sanırım. Siz yavruların görünüşlerini soruyorsunuz anladığım kadarıyla ama ben size şunu söyleyeyim; anne ve babası aynı ırk olduğundan doğacak yavrular tipi fark etmeksizin çok büyük ihtimalle doğuştan hasta olacaklar, hayatları boyunca hastalıklarla boğuşacaklar ve acı çekecekler ki bu hastalıklar genelde kalp, böbrek, eklem veya göz ile alakalı oluyor. Yavrular kalp yetmezliği yaşayabilir, eklem ağrıları çekebilir, doğuştan kör olabilir. Kediler acılarını dışarı çok yansıtmayan canlılar. Bu yüzden dışarıdan minicik birer tatlı yumakları olarak gözükseler de hayatları boyunca sessiz sedasız tüm bu acıları yaşayacak 4-5 yavrunuz olabilir diye düşünüyorum. Kediniz dişiyse yavrulardan da siz sorumlu olacaksınız. Öyleyse hem maddi hem de manevi açıdan sizi çok yorulacağınız bir süreç bekliyor. Tabii kediniz hamileliği ve doğumu komplikasyonlar olmadan atlatırsa... O nedenle hem kedinize hem de kendinize yapacağınız en büyük iyilik kedinizi kısırlaştırmak olacaktır. Böylece hem kedinizin ömrünü uzatmış olacaksınız hem de kediniz kızgınlığa girdiğinde sizden habersiz (!) arkadaşınızın kedisiyle çiftleştiğinde doğabilecek yavruları dert etmenize gerek kalmayacak.

duman2707

Cins kedi çoğaltılmasına kesinlikle karşıyım 4-5 tane hastalıklı can dünyaya gelecek ve ömür boyunca acı çekecekler ne diyeyim ki
birde”çiftleşmişler”diyorsunuz sanki görmeden bilmeden çiftleşmişler gibi sonuçta onları bir araya getiren sizlersiniz düpedüz çiftleştirmişsiniz işte

Catsusam

Her çiftleşmeden sonra hamile kalınmıyor. Kedinizi bir veterinere götürün ve hamile değilse kısırlaştırın.

Sabisim

Kedilerinizi çiftleştirmeyi bırakın. Sanki kedi soyu tükeniyormuş gibi.