Kedim Kakasını Kumundan Çıkarıp Oynuyor :(

Pnrdogan

İki gündür bunu yapmaya başladı, her gün kumu ve diğer eşyaları temizleniyor oyuncakları da var. 3 aydır benimle hiç böyle yapmazdı kakasını çıkarıp koridora taşıyıp oynuyor. Tuvaletinin önündeki paspasta veya ilerisinde buluyorum kakalari. Ne yapabilirim

2 CEVAP

somnium

dışkı, saatler sonra sertleştiği için top sanıp oynuyorlar. benim kedim de öyle. bir sürü topu var, oynuyoruz ama hoşuna gidiyor. ki bazen toplarını bilerek kuma atardı, içinde oynardı. rafine zevkler kısaca :d lakin kum kabı küçük geliyor da olabilir. bunun tek çözümü üstten girişli kedi tuvaleti almak. t r e n d y o l'dan top cat üstten girişli kedi tuvaletine bakabilirsiniz. benimkinin sorununu bu çözdü. hem geniş hem de artık gidip dışkısını çıkaramıyor.

Tolga_yay26

Kumunu hangi ölçüde koyuyorsunuz işaret parmagınızın boyunda kum olması gerekiyor tuvaletini kapaklı değilse kapaklı alın ve kediniz oyunculuğu seviyor demekki evde pasif bırakmayın önüne top koyun topun içinde bilye varsa çıkartıp atın boş topla oynasın zarar veriyor çünkü yada şarjlı top alabilirsiniz